Team Listings

Junior Blaster

 

COACH——Paul Doran
MANAGER——

Master Blaster

 

COACH——
MANAGER——

Under 10 (1)

Amaan Shaik
Nolan Grantham
Levi Cowling
Luca Bruzgulis
Casey Schultz
Taylor McMahon

COACH——Nathan Schultz
MANAGER——Denise McMahon

Under 10 (2)

Lincoln Gibson
Abigail Cullum
Lara Tsavalias
Daleen Van Wyngaardt
Jacob Moore

Dave Prajoe

Scarlett Van Den Dolder

COACH——Scott Cullum
MANAGER——

 

 

Under 10 (3)

Chasle, Beau
Baker Lachlan
Oliver Jones
Brodie Elliott
Oliver Glas

Aaron Bool

Jacob Fox

COACH——Michael Elliot
MANAGER——Rebecca Jones

Under 12 (1)

Andrew Young
Hayley Jurinario
Flynn Cowling
James Storey
Aleisha Rutherford
Ethan Smith
Ashton Graham
Ryder O’Gradey

Katie Abrook

Kalom Schou

COACH———Bill Bell
MANAGER——-Jennene Abrook

Under 12 (2)

Caleb Speechley
Karani Davies
Hayden Aylward
Ryan Stoddart
Ethan Gerovassilis
Andrew Smith
Joshua Russell
Graheme Butcher

Lachlan Peel

Anceski, Brandon

COACH—Chad Smith
MANAGER——-

Under 12 (3)

Henry Parkinson
James Tsavalias
Luke Rawlinson
Alexander Jones
Jackson Bold
Fletcher Fraser
Beau Lovell
Arlen Edward D’souza
Amedov, Zack

COACH——Matt Parkinson
MANAGER——

 

Under 13 Girls div 1  (Sat Morning)

Tayla Murgovski
Kayla Uebel
Bria Campbell
Adryelle Kaitlyn D’Souza
Rhiannon Bool
Paige Sullivan
Mikayla Shore

COACH——Brett Campbell
MANAGER——Michelle Sullivan

Under 14 (1)

Ryan Owers
Vir Jamwal
Max DeCelis
Cooper McMahon
Jackson Kean
Ethan Stoddart
Bailey Parker
Tyrone Mills
William Rickert
Cooper Jones
Blake Bruzgulis
Madison Rutherford

COACH——Dean Parker  
MANAGER——-Rebecca Jones 

Under 14 (2)

Shaik Ayaan
Connor Hart
Callum Grantham
Marley Cowling
Ethan Baker
Liam Sullivan
Joshua Casey
Hassan Kiyani
Zac Bamford
Liam Smith
Fletcher Grima
Liam Speechley

COACH——Geoff Casey
MANAGER——Ryan Sullivan

Under 14 (3)

Benjamin Veitch
Xander Glas
Joshua Palmer
Joel Aylward
David Gupta
Ethan Johnston
Michael Cullum
Jacob Cullum
Riley Bool
Jay Kingston
Lucas Wadds
Holly Bold

COACH——Mark Kingston
MANAGER——Jason Johnston

  

Under 16 (1)

Ethan Whittingham
Connor Doran
Angus Mills
Jacob Stacey
Bhavya Sharma
Jack Heslehurst
Charles Williams
Jackson Noyes
Patrick Williams
Eden Winney
Harrison Shore
Andrew Gerovassalis

COACH——Paul Doran
MANAGER——Geoff Shore

 

 

Under 13 Girls Div 2 (Sat Morning)

Mahalia Coote
Anae Tardent
Gabriella Wyman
Madeline O’Shea
Alexandra Bowen
Sophia Rauch

O’Rafferty, Ashleigh

Carissa Mckay

 

 

COACH——Jacob Miller  Assistant–Matt Hunt

MANAGER——

Under 16 (2)

Ethan Butcher
Anthony Aldous
Thomas Rickert
Cameron Smith
Joshua Blackman
Steven Kouroulis
Rhys Tardent
Jacob Minchew
Harry Dews
Riley Buckle
Lukas Manns
Jenson Rigby

Aleksandar O’Flynn

Elliott Wallace

COACH—— Matt Aldous
MANAGER——Craig Manns

 

 

Under 15 Girls (Sat Afternoon)

Aleisha Rutherford

Madison Rutherford

Ciara Crehan

Sophie Franken

Lauren Buckle

Taylor McMahon

Stephanie Hocroft

COACH——Glen Hocroft 
MANAGER——

Our Sponsors